3 490 Kč

ks

Perfektní vaporizér na takové to domácí vapování. Kanadský výrobce Arizer je známý svými precizními přístroji a není tomu jinak ani u stolního vaporizéru Arizer V-Tower. Pokud toužíte po prvotřídní páře na každé posezení, určitě je tento vaporizér nejlepší volbou v této cenové kategorii. Více

Výrobce: ArizerKód produktu: ARVTDoprava a platba

Jak jsme zvyklý u jiných vaporizérů od Arizer - Air 2, Solo 2 anebo většího bratra Extreme Q, přináší i vaporizér V-Tower prvotřídní kvalitu vypařování. Jednou z jeho největších předností je jistě LED displej, který vám umožní nejen precizní nastavení teploty.

 

Výborná chuť páry

S vaporizérem Arizer V-Tower získáte jistotu skvělé páry i při každodenních seancí. Bylinka se vkládá do speciální skleněné misky nad hrdlem vaporizéru, tudíž tento parostroj nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Miska je navíc umístěná nad keramickým topným tělískem, takže v páře neucítíte žádnou kovou pachuť.

 

Precizní nastavitelnost

Díky šikovným tlačítkům a LED displeji si na vaporizéru můžete nastavit libovolnou teplotu od 50 °C až do 260 °C. Toto široké spektrum vám tak umožní vytáhnout z vybrané bylinky maximum. Pro některé nečekané situace dal výrobce Arizer do vaporizéru V-Tower možnost nastavit si režim spánku. Vaporizér se tak může vypnout po navolených dvou, či čtyřech hodinách.

 

Bezkonkurenční poměr cena/výkon

V cenové kategorii do čtyř tisíc korun je Arizer V-Tower bezkonkurenčně nejlepší vaporizér. Větší bratr Extreme Q je o řád dražší, nabízí však navíc možnost páru plnit i do balónku. Za podobnou cenu seženete například Davinci Miqro, ten se však výkonem nemůže s tímto stolním vaporizérem srovnávat. Pokud spíše uvažujete nad přenosným vaporizérem, určitě bychom vám doporučovali podívat se na zmiňované kapesní vaporizéry od Arizer, a to Air 2 a Solo 2. Top zpracování u nich zajisté najdete taky…

 

Balení obsahuje:

1x Stolní vaporizér V-Tower

1x Elektrický adaptér V-Tower

1x Silikonová hadička V-Tower (90 cm)

1x Náustek na hadičku V-Tower

1x Miska na aromaterapii V-Tower

1x Skleněná miska „Cyclone“ V-Tower

1x Skleněné míchátko

1x Ploché sítko V-Tower

1x Vypouklé sítko V-Tower

1x Vzorek bylin

1x Návod k použití

Parametry
Barva Stříbrná
Materiál Kov, Plast
Zdroj napájení Zásuvka
Nastavitelnost teploty Stupňová
Určení Bylinky
Zahřívání Kondukční
Rozsah teplot 50°C - 260°C