4 990 Kč

ks

Stolní vaporizér Extreme Q je nedílnou součástí vymazlené rodiny vaporizérů populární značky Arizer. Nabízí úžasný výkon a vaše skupinové seance tak můžou být vždy obohacené tou nejkvalitnější párou. Více

Výrobce: ArizerKód produktu: AREQDoprava a platba

Vaporizér Arizer Extreme Q je větším bráchou taktéž velice povedeného vaporizéru V-Tower. Oproti němu dostal do vínku například balón, který můžete znát třeba z luxusních stolních vaporizérů Volcano, anebo praktický dálkový ovladač. Spousta z vás jistě ocení i působivé modré podsvícení.

 

Volba je na vás

Chcete si jen užívat aromaterapii a provonět si bylinkami pokoj, dělit se o luxusní páru v balónku s přáteli, nebo si vapování užívat sami plnými doušky? Vaporizér V-Tower vám splní všechna přání. Pro vaporizování můžete použít jak hadičku, tak i plnící balónek, a jak to bývá u vaporizérů Arizer běžné, najdete v balení i aromatizační misku. Vždy budete mít však jistotu, že dostanete tu nejlepší vůni vašich bylinek.

 

Pohodlí nadevše

Díky šikovnému dálkovému ovládání nebudete muset kvůli vypnutí vaporizéru vstávat z gauče. Nemusíte se však bát ani v případě, že byste zapomněli vaporizér vypnout. Má totiž nastavitelný režim spánku a stejně jako V-Tower se i Extreme Q vypne po zvolených dvou, nebo čtyřech hodinách. Vaporizér má samozřejmě i tlačítka, u kterých naleznete i LED displej, na kterém uvidíte informace ze tří senzorů umístěných u topného tělíska vaporizéru. Mimo jiné si tak můžete navolit libovolnou teplotu od 50 °C až do 260 °C.

 

Pára je nejvíc

Všechny výhody vaporizérů můžou být fajn, pokud ale nenabízí dostatečný výkon, je to poznat. To se u tohoto špičkového vaporizéru ale rozhodně nestalo. Arizer neustále tento model vylepšuje a nejnovější verze se tak může pyšnit třemi tichými větráčky, které si uživatelé nemůžou vynachválit při automatickém kontrolování odpařování do balónku. I proto je vaporizér Arizer Extreme Q jedním z nejprodávanějších stolních vaporizérů na světě a určitě s ním nešlápnou vedle jak začátečníci, tak pokročilý uživatelé.

 

Balení obsahuje:

1x Vaporizér Arizer Extreme Q

1x Dálkové ovládání Extreme Q

1x Napájecí adaptér Extreme Q

1x Silikonová hadička Extreme Q (90 cm)

1x Skleněná mini-hadička Extreme Q

1x Skleněné míchátko

2x Skleněná miska „Cyclone“ Extreme Q

1x Skleněná aromatická miska Extreme Q

2x Skleněný náustek Extreme Q

1x Náhradní ploché sítko Extreme Q

1x Náhradní vypouklé sítko Extreme Q

2x Balónek s náustkem z matného skla Extreme Q

1x Vzorek bylin

1x Návod k použití

Parametry
Barva Černá
Materiál Plast
Zdroj napájení Zásuvka
Nastavitelnost teploty Stupňová
Určení Bylinky
Zahřívání Konvekční
Velikost plnící komory 1,4 g
Rozsah teplot 50°C - 260°C
Rychlost nahřátí 1 - 2 minuty