Běžná cena 2 790 Kč. Ušetříte 11% (300 Kč) 2 490 Kč

Recyklační poplatek 6 Kč zahrnutý v ceně

ks

Přenosný vaporizér X-Max Starry 3.0 je již třetí generací tohoto velice oblíbeného stroje od americko-čínské společnosti XVAPE. Jeho špičkový styl a zpracování je v této cenové hladině bezkonkurenční. Starry 3.0 nabízí mimo jiné vyměnitelnou baterku 18650, plně digitální ovládání, dotykovou zpětnou vazbu nebo magnetický zirkonový náustek, což z něj dělá jeden z nejlepších parostrojů na suché bylinky na trhu. Díky nádobce s vatou si však z vaporizéru můžete vychutnávat i extrakty. Více

Výrobce: X-Max / XVAPEKód produktu: XMS3Doprava a platba

Zpracování vaporizéru X-Max Starry 3.0 je opravdu na špičkové úrovni. Přestože je tak levný, přichází s krásným hliníkovém tělem, v sobě ukrývá dostatečně velkou keramickou komoru a jemný výpar vdechujete přes zirkonovo-keramický náustek s kovovým zakončením, který je v ústech velice příjemný. Plnění je díky zkosenému prstenci komory snadné a nemusíte se obávat ztráty náustku, protože je možné jej při otevření magneticky připevnit na stranu. Keramický náustek je silný a super hladký pro příjemný pocit a zachovává chuť. 

 

Mezi další přednosti tohoto hvězdného vaporizéru patří nastavitelnost teploty po stupních, a to v rozmezí 100 °C–240 °C, což je opravdu úctyhodné. Na teplotu 200 °C se navíc dokáže zahřát za pouhých 25 sekund! 

 

Balení obsahuje: 

1x Vaporizér X-Max Starry 3.0 

1x Čistící sada (pinzeta, štětec, pěchovadlo) 

1x Nabíjecí kabel USB 

1x Kovové sítko náustku 

2x Sítka topné komory 

2x Silikonové vložky náustku 

2x O-kroužky na náustek 

1x Zásobník na extrakty 

Parametry
Barva Černá
Materiál Plast
Zdroj napájení Vyměnitelná baterie
Nastavitelnost teploty Stupňová
Určení Bylinky, Krystaly, Vosky, Extrakty
Zahřívání Kondukční
Velikost plnící komory 0,3 g
Rozsah teplot 100°C - 240°C
Výdrž baterie 80 minut
Délka nabíjení 90 - 120 minut
Rychlost nahřátí 25 sekund