Běžná cena 7 999 Kč. Ušetříte 0% (9 Kč) 7 990 Kč

ks

Tento univerzální kapesní vaporizér od světově nejoblíbenějšího výrobce Storz&Bickel vás vždy a všude potěší. Vylepšená verze vaporizéru Crafty přináší lepší baterii, výkonnější nahřívání a chytřejší modul, a nejen díky tomu je tento vaporizér vhodný nejen pro náročné uživatele, ale i pro začátečníky, kteří ani ze startu nechtějí šlápnout vedle. Více

Výrobce: Storz & BickelKód produktu: SBCRPDoprava a platba

Crafty+ (plus) je kapesní vaporizér od nejspíš nejznámějšího výrobce vaporizérů na světě – Storz&Bickel, autora populárního děla Volcano, či většího bratra popisovaného přenosného vaporizéru - Mighty.

 

Všechno a ještě víc

Už první verze Crafty z roku 2014 si získala na oblibě po celém světě, od té doby dostala několik změn a v roce 2019 uvedli borci z Německa Storz a Bickel nový vaporizér Crafty+. Zapracovali především na vylepšení baterie, výkonu a uživatelské přívětivosti.

Vylepšená baterie vám zaručí neskutečných 90 minut souvislého vaporizování a díky patentovanému výměníku tepla máte jistotu, že vaporizér nepoleví v teplotě, či kvalitě páry, ani na okamžik.

 

Uživatelsky přívětivý

Vaporizér Crafty měl už při prvním uvedení na trh k sobě mobilní aplikaci. Crafty+ toto propojení ještě vylepšilo, zapracovalo však i na použití bez aplikace. Pomocí jednoho tlačítka můžete na vaporizéru nastavit dvě základní teploty a případně třetí turbo. V aplikaci však můžete teplotu vaporizéru nastavovat podle libosti po jednotlivých stupních od lehkých 40°C až po 210°C.

Vaporizér je zároveň univerzální a je zcela na vás, jestli si z něj vychutnáte bylinky, extrakty, či oleje. Podložky vám zaručí jednoduchou údržbu za všech okolností.

 

Obsah balení

1x Vaporizér Crafty+

1x USB kabel

3x Těsnící kroužek

3x Normální sítko

3x Hrubé sítko

2x Podložka pod tekutiny

1x Dávkovací kapsle

Parametry
Barva Černá
Materiál Plast
Zdroj napájení Vestavěná baterie
Nastavitelnost teploty Stupňová
Určení Bylinky, Krystaly, Vosky, Oleje
Zahřívání Kombinované
Velikost plnící komory 0,2 - 0,3 g
Rozsah teplot 40°C - 210°C
Výdrž baterie 45 minut
Délka nabíjení 2 hodiny
Rychlost nahřátí 1 - 2 minuty