4 690 Kč

ks

Populární výrobce vaporizérů Arizer se opět vyšvihnul novým modelem Solo 2 (někdy též Solo II). Tento vaporizér toho má opravdu hodně co ukázat, posuďte sami v rozšířeném popisu níže. Více

Výrobce: ArizerKód produktu: ARSO2CDoprava a platba

Arizer Solo získal na neuvěřitelné popularitě. Kanadský výrobce Arizer je totiž znám svou precizností a ukazuje to už spoustu let na několika vyšperkovaných vaporizérech. Není tedy divu, že vaporizér Solo 2 je opět bomba.

Ještě více user-friendly

Lehké nedostatky původní verze vaporizéru Solo tkvěly hlavně v jeho ovladatelnosti. Arizer tak přispěchal s elegantním řešením. Novější vaporizér Solo 2 má konečně LCD displej a pohodlná tlačítka pro přesné nastavení teploty a ovládání menu, které určitě budete brzy projíždět s notnou zvědavostí. Velká výhoda vaporizéru je také v tom, že nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

 

Chutnější výpary

Arizer u svého nového vaporizéru Solo 2 opět vsadil na jistotu a vybavil tento vaporizér svou typickou skleněnou trubičkou, kterou miluje každý uživatel Arizer vaporizérů. Vaše bylinky přijdou do kontaktu jen s náustkem z borosilikátového skla a můžete tak mít jistotu toho nejčistšího výparu, který je díky vylepšenému nahřívacímu tělísku krásně hutný.

 

Pozoruhodná výdrž baterie

Vaporizér Solo 2 se pyšní neskutečnou sílou baterie. Dokáže vaporizovat až 3 hodiny vkuse! Vaporizér lze navíc používat i během nabíjení, což z něj dělá ideálního společníka na doma i do terénu. Je zároveň velice lehký kompaktní.

 

Mrkněte také na další vychytaný přenosný vaporizér Arizer Air 2.

 

Balení obsahuje:

1x Přenosný vaporizér Arizer Solo 2

1x Nabíječka

2x Skleněná aromatická trubice (90 a 110mm)

1x Skleněná miska

1x Přenosné pouzdro na vaporizér

2x Silikonové kryty trubice

1x Míchací nástroj z nerezové oceli

4x Sítka z nerezové oceli

1x Vzorek bylin

1x Návod k použití

 

Parametry
Barva Černá
Materiál Kov, Plast
Zdroj napájení Vestavěná baterie
Nastavitelnost teploty Stupňová
Určení Bylinky
Zahřívání Kondukční
Rozsah teplot 50°C - 220°C
Výdrž baterie 180 minut
Délka nabíjení 3 hodiny
Rychlost nahřátí 40 sekund