4 690 Kč

Recyklační poplatek 6 Kč zahrnutý v ceně

ks

Nástupce populárního Arizer Air přináší opět revoluční technologii, díky které získáte úžasný výkon a výpary prémiové kvality v lehkém, kompaktním vaporizéru. Více

Výrobce: ArizerKód produktu: ARAIR2MDoprava a platba

Značka Arizer si už ve světě vaporizérů vybudovala skvělou pověst. Proslavila se hlavně díky vychytanému Arizer Air, se kterým přišla na trh už v roce 2015 společně s modelem Solo, nástupce Arizer Solo 2 najdete také na našem e-shopu. Tyto vaporizéry získaly na oblibě díky svému preciznímu zpracování, dlouhé výdrže baterie a kvalitním výparům. Vaporizér Arizer Air 2 (někdy Air II) dostupný v černé a modré barvě tyto přednosti posouvá zase o úroveň výš a odbourává drobné nedostatky, se kterými se uživatelé při vaporizaci setkávali.

U nového Air 2 najdete tak například display, i díky kterému vaporizér získal možnost upravovat teplotu po stupních, nebo skvělý čas do nahřátí, který je kolem 10 sekund.

Velký krok kupředu

Arizer Air 2 přichází se stejným náustkem z odolného borosilikátového skla, jak si jej všichni uživatelé Arizer vaporizérů pamatují. Můžete si do něj bylinku nachystat dopředu a vzít si vapo na cesty. Kdykoliv si jej budete chtít znovu naplnit, je tak tak jednoduché, jako výměna náustku u jiného srovnatelného vaporizéru. Další výhodou je určitě jeho univerzální použití, tahle slámka je totiž použitelná i s dalšími parostroji od Arizer, například s již zmiňovaným Solo 2.

 

Úžasný výkon

S tímto vaporizérem získáte výpary prémiové chuti, ať už vložíte jakékoliv množství bylin. Jeho funkční design je velice intuitivní a použití snadné. Tento vaporizér si tedy užijí jak začátečníci, tak i pokročilý vapeři hledající stroj nejvyšší kvality. Arizer Air 2 je podle výrobce až o 50 % výkonnější než původní Air a zároveň nabízí neskutečných 90 minut nepřetržitého vaporizování. Nabije se za slušné 3 hodiny a během nabíjení lze vaporizér používat již po 15 minutách od zapojení. Novinkou je také konektor microUSB.

 

Skvělá uživatelská přívětivost

Arizer vaporizéry jsou elegantní, lehké a skladné, protože výrobce dbá převážně na jednoduchost a výbornou chuť bylin. I Air 2 se tak snadno vejde skoro do každé kapsy a se svými 116 gramy rozhodně nebude přítěží. Minimální nároky má vaporizér také na údržbu díky tělu ze dvou částí – odnímatelného náustku, který se čistí velmi snadno, a zbytku těla, jenž údržbu nevyžaduje žádnou.

 

Shrnutí

Vaporizér Arizer Air 2 je výborný parostroj jak pro začátečníky, tak i pokročilé vapery. Nabízí skvělý výkon, který ve spolupráci s uzavřenou cestou výparu zajistí výbornou chuť bylin za každých okolností. Díky displayi si můžete navolit teplotu s přesností na 1°C. Ten také zobrazuje stav baterie a samozřejmostí je možnost nastavit jas displaye a automatické vypínání.

Běží na vyměnitelné baterii 18650, kterou používá i třeba populární Davinci IQ2 a dá se tak nabíjet i v externí nabíječce. Vydrží úctyhodných 90 minut nepřetržitého vapování a umožňuje používání i při nabíjení. Do plné kapacity se pomocí microUSB nabije za zhruba 3 hodiny.

V balení najdete mimo jiné i ochranný obal na skleněné díly a pouzdro na samotný vaporizér.

 

Balení obsahuje:

1x Přenosný vaporizér Arizer Air 2

1x Baterie 18650

1x Nabíječka USB

1x Skleněná aromatická trubice (70mm)

1x Skleněná aromatická trubice s koncovkou (70mm)

1x Skleněná miska

1x Přenosné pouzdro na vaporizér

2x Silikonové kryty trubice

1x Míchací nástroj z nerezové oceli

4x Sítka z nerezové oceli

1x Vzorek bylin

1x Návod k použití

Parametry
Barva Modrá
Materiál Kov
Zdroj napájení Vyměnitelná baterie
Nastavitelnost teploty Stupňová
Určení Bylinky
Zahřívání Kombinované
Velikost plnící komory 0,32 g
Rozsah teplot 0°C - 220°C
Výdrž baterie 90 minut
Délka nabíjení 3 hodiny
Rychlost nahřátí 10 sekund
Váha vaporizéru 116 g